В Одеській області не працюють стабілізаційні графіки: діють екстрені відключення

В Одеській області не працюють стабілізаційні графіки: діють екстрені відключення

В Одеській області не працюють стабілізаційні графіки: діють екстрені відключення
Фото ілюстративне. Джерело: pexels.com

В Одеській області 3 лютого тривають екстрені відключення світла: графіки, складені раніше для погодинних вимкнень, не діють. Про це повідомили у ДТЕК Одеські електромережі.

Трамваї та тролейбуси в Одесі вийшли на маршрути, повідомили у КП "Одесміськелектротранс". Вночі 3 лютого енергетики перепідключали обладнання високовольтних мереж, через що могло бути відсутнє світло в Малиновському районі Одеси та частині Одеського району. Також в Одеській ОВА порекомендували ДТЕК в ручному режимі вимикати та вмикати будинки, які розташовані на одній лінії з об'єктами критичної інфраструктури, які не вимикаються взагалі.

Про те, як працює єдина енергосистема країни та чому Одеській області не можуть компенсувати електроенергію з інших регіонів, чому світло в області розподіляють нерівномірно й вимикають поза графіками та коли енергетики відновлять пошкоджені мережі, читайте в інтерв'ю Суспільного з ексміністром палива та енергетики Іваном Плачковим.

26 січня російські військові здійснили ракетний обстріл України. На Одещині ракети пошкодили об‘єкти критичної енергетичної інфраструктури. Через це є значні проблеми з електропостачанням.

Читайте також

  • У ДТЕК Одеські електромережі розповіли, за яких умов зможуть повернутися до графіків відключень світла
  • Трамваї та тролейбуси Одеси вийдуть на маршрути
  • "Думка про те, що в інших областях ситуація набагато краща є хибною": Одеська ОВА про електропостачання у регіоні

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

На початок