Одещина не зможе повернутись до графіків відключення світла щонайменше до кінця січня − ДТЕК

Одещина не зможе повернутись до графіків відключення світла щонайменше до кінця січня − ДТЕК

Внаслідок ракетної атаки 26 січня енергетична інфраструктура Одеської області зазнала значних пошкоджень Руйнування дуже значні, тому роботи з відновлення триватимуть щонайменше до кінця січня. До їх завершення Одещина не зможе повернутись до стабілізаційних графіків., повідомили 27 січня у пресслужбі ДТЕК.

Наразі енергетики намагаються давати світло жителям Одеси та прилеглих населених пунктів хоча б по декілька годин на добу.

Менш складна ситуація з електропостачанням в Ізмаїльському, Болградському, Білгород-Дністровському, Роздільнянському, Березівському та Подільському районах, зазначають у компанії. Там вдається давати світло приблизно чотири години на добу.

Що відомо

26 січня російські військові здійснили ракетний обстріл України. На Одещині ракети пошкодили об‘єкти критичної енергетичної інфраструктури. Через це є значні проблеми з електропостачанням. Енергетики вже почали ремонтні роботи, але усунення пошкоджень займе певний час.

Через загрозу ракетного удару в Одеській області екстрені відключення електроенергії запровадили зранку 26 січня. Вдень було відновлено живлення лікарень, котелень, насосних станцій та іншої критичної інфраструктури міста. Графіки погодинних відключень наразі не діють.

Над регіоном під час ранкової повітряної тривоги сили ППО збили три ракети, ще одну − вдень.

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

На початок