Гуменюк пояснила, нащо перед ракетною атакою по Україні запускають іранські дрони

Гуменюк пояснила, нащо перед ракетною атакою по Україні запускають іранські дрони

Гуменюк пояснила, нащо перед ракетною атакою по Україні запускають іранські дрони
. Демонстраційний політ дронів під час навчань, що проводив Тегеран, 15 січня, 2021 р. Фото: Imamedia via AP

Перед масовою ракетною атакою по Україні випускають дешевші за ракети дрони-камікадзе "Шахед-136". Про це 26 січня в ефірі національного телемарафону "Єдині новини" повідомила начальниця координаційного пресцентру сил охорони та оборони Півдня Наталя Гуменюк.

За її словами, російська армія використовує дешевші за крилаті ракети дрони-камікадзе, аби виснажити українську систему ППО.

"По-перше, розгалужена кількість цілей, яка одночасно спрямовується по різних регіонах. По-друге, запускання хвилями для того, щоб визначити, де саме працює об’єкт ППО. Саме тому ми акцентуємо постійну увагу на те, що не можна сповіщати “ой, ура, вже збили”. Зачекайте, дайте нам допрацювати — ми все розкажемо, що збили, де влучили тощо. У той момент, коли ви сповіщаєте, що, наприклад, на Вінниччині спрацювала ППО, на Черкащині, Кіровоградщині — це вже орієнтує ворога. Не треба такого робити під час повітряної тривоги", — розповіла Наталя Гуменюк.

За її словами, нічна атака дронами-камікадзе свідчила, зокрема, про спробу виснажити ППО. Збиття дронів зафіксували у частині Кіровоградської та Черкаської областей: ними намагалися атакувати об’єкти критичної, енергетичної чи військової інфраструктури. Відповідно до звіту командування Повітряних Сил, 24 Шахеди, які були випущені вночі, були збиті. Проте, за словами Наталі Гуменюк, є влучання у промислове підприємство Дніпропетровської області.

Читайте також

  • Російська армія готується завдати масованого ракетного удару — голова Одеської ОВА
  • Через загрозу ракетного удару в Одеській області — екстрені відключення світла
  • В Одеській області пошкоджено об'єкти енергетичної інфраструктури — голова Одеської РДА

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

На початок