В одеському військкоматі прокоментували використання карети швидкої допомоги

В одеському військкоматі прокоментували використання карети швидкої допомоги

Автівку швидкої допомоги з комунального підприємства міста передали до одеського військкомату у тимчасове користування в рамках мобілізації після початку війни. Про це 24 січня повідомили в Одеському обласному центрі комплектування та соцпідтримки.

Напередодні соцмережами ширилось відео, як люди у військовій формі використовували для виконання своїх обов’язків карету швидкої допомоги.

У повідомленні Одеського ТЦК зазначили, що обладнання із "швидкої" вилучили ще перед тим як авто передали. Його планували використовувати як вантажно-пасажирський мікроавтобус. Також там наголосили на тому, що використання такого авто не містило порушень чинного законодавства, але надалі автомобіль із зовнішніми ознаками швидкої медичної допомоги в заходах оповіщення не використовуватимуть.

"Всі інші знімки та відео, які пропагандистські та сепаратистські елементи в соцмережах і засобах масової інформації намагаються видати за фіксацію фактів роботи ТЦК та СП із спеціалізованою автівкою, є недостовірними і сфальсифікованими, спрямованими на зрив мобілізації та розхитування настроїв суспільства", — зазначено в повідомленні.

Читайте також

  • Чи можна силою затримувати чоловіків та везти до військкоматів: коментар адвоката з Одеси
  • Затримання чоловіка в Одесі працівниками військкомату: призначено службову перевірку

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

На початок