На Одещині викрили контрабанду цигарок на 69 мільонів гривень

На Одещині викрили контрабанду цигарок на 69 мільонів гривень

На Одещині викрили контрабанду цигарок на 69 мільонів гривень
. Пресслужба ДПСУ

У Чорноморському рибному порту в Одеській області затримали партію цигарок на суму 69 мільйонів гривень. За версією прикордонників, цигарки транспортували для подальшого продажу у країнах Європи. Про це повідомили у пресслужбі Держприкордонслужби України.

Правоохоронці припускають, що сигарети транспортували з Об’єднаних Арабських Еміратів через Україну та Молодову на територію Європейського союзу. Там представники фірми-отримувача планувати зайнятися незаконною реалізацією товару, додали у пресслужбі.

Усього під час обшуків на території Чорноморського рибного порту правоохоронці вилучили більше 3445 ящиків з цигарками. За попередніми підрахунками, це еквівалентно 1 727 500 пачкам сигарет. Вартість вилученої продукції складає 69 мільйонів гривень. Наразі триває слідство.

На Одещині викрили контрабанду 1,727 млн сигарет до країн Європи – ДПСУ
Правоохоронці вилучили більше 3445 ящиків з цигарками. Пресслужба ДПСУ

Нагадаємо, 25 травня працівники Служби безпеки України знайшли на Одещині контрафактні цигарки на 1,5 мільйона гривень. Через те власника одеської транспортної компанії, що спеціалізується на міжнародних вантажних перевезеннях, підозрюють в організації ввезення та збуту цигарок іноземного виробництва.

Що відомо

На початок