Одеські спортсмени завоювали "золото" та "срібло" з греко-римської боротьби

. Спортсмени на нагорордженні. Фото: НОК в Одеській області

Одеські борці греко-римського стилю Владлен Козлюк та В’ячеслав Байрактар завоювали золоту та срібну медалі на міжнародному турнірі "Гран-прі Анрі Даглена", який відбувся в місті у Франції. Про це 23 січня повідомили в НОК в Одеській області.

25-річний Владлен Козлюк став переможцем у категорії "до 97 кг". У фіналі він достроково переміг чинного чемпіона Європи серед молоді Гіоргі Кацанашвілі. Минулого року Владлен завоював "бронзу" чемпіонату Європи.

26-річний В’ячеслав Байрактар завоював срібло в категорії "до 55 кг". У першому бої він поступився іншому спортсмену, але в наступних боях перемагав.

На цьому змаганні збірна України завоювала 15 медалей, серед яких чотири золоті, шість срібних, п'ять бронзових.