Як переселенець з Чорнобаївки відкрив виробництво в'ялених томатів в Ізмаїлі: історія підприємця

Як переселенець з Чорнобаївки відкрив виробництво в'ялених томатів в Ізмаїлі: історія підприємця

Ексклюзивно
Як переселенець з Чорнобаївки відкрив виробництво в'ялених томатів в Ізмаїлі: історія підприємця
. Андрій Бігленко їсть томат. Фото: Instagram / ukrtomat

Засновник і обличчя бренду "В'ялені помідори" Андрій Бігленко був вимушений релокувати свою справу з Чорнобаївки в Ізмаїл. На Одещині чоловік розпочав співпрацю з підприємством "Дунайський аграрій". Про те як Андрію вдалося налагодити своє виробництво на новому місці – підприємець розповів Суспільному в етері "Українського радіо Одеса".

Сім років тому Андрій Бігленко заснував в Чорнобаївці на Херсонщині підприємство з виробництва в'ялених томатів. Компанія виробляла приблизно 20 тисяч банок за рік. В асортименті було 10 різних смаків. Але з початком повномасштабного вторгнення чоловік був вимушений залишити все. Андрій евакуював родину до Європи, а сам з братом почав перевозити людей з Миколаєва до польського кордону.

"Так ми провели перший місяць. Потім я побачив, що у Львові та Івано-Франківську з бізнесом все нормально. І задумався, що потрібно відновити своє виробництво. І почав шукати, де можна залишитися та можна розпочати все заново", – каже підприємець.

Спочатку думав про західні країни, але там несприятливі умови для вирощування томатів, каже Андрій. Потім родина повернулася до України, вибір пав на Ізмаїл. Там чоловіку надійшла пропозиція про співпрацю від підприємства "Дунайський аграрій". Тепер вони спільно випускають в'ялені томати під двома брендами: "Дунайський аграрій" та "Українські в'ялені помідори".

"Ми домовились, що з продукції "Дунайського аграрія", а саме з органічних томатів, я буду виробляти в'ялені томати. Так і вийшло. Тепер ми зробили перші в Україні органічні в'ялені томати", – розповідає Андрій.

З запуском виробництва продукції Андрію допомогло підприємство-партнер, також він отримав грант від німецького уряду. Підприємець додає, що частина виробничого цеху, який залишився в Чорнобаївці, знищена внаслідок обстрілів.

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

На початок