Голова Одеської ОВА розповів, коли відновлять енергопостачання в області

Голова Одеської ОВА розповів, коли відновлять енергопостачання в області

Голова Одеської ОВА розповів, коли відновлять енергопостачання в області
. Лампочка. Джерело: pexels.com

Наразі в області енергоживлення мають лише лікарні та об'єкти критичної інфраструктури. Для відновлення потужності необхідний певний час, розповів 14 січня у вечірньому зверненні очільник області Максим Марченко.

"Після загрози для відновлення потужності необхідний певний час. І це точно не одна година. Зазначені ліміти дозволяють залишити працюючими лише лікарні та критичну інфраструктуру", — зауважив голова ОВА.

Марченко зазначив, що перед ракетними ударами "Укренерго" завжди дає команду ДТЕК на зниження ліміту задля збереження енергосистеми у разі влучання.

Пошкодження об'єктів енергетичної інфраструктури в інших областях також впливають на енергосистему Одещини, пояснив посадовець.

Марченко нагадав, що деякі будинки перебувають на одних лініях з об'єктами критичної інфраструктури:

"Будинок навпроти вас може бути зі світлом постійно. І зовсім не тому, що там живе голова громади або мер".

За словами голови ОВА, у звичайні дні адміністрація контролює справедливість розподілу через Держенергонагляд та Службу безпеку України, однак ліміти, які область отримує щоденно, не дозволяють вийти на зрозумілі та чіткі графіки відключень.

Що відомо

Росія під час атаки по Україні 14 січня здійснила близько 28 пусків крилатих ракет різного базування та 10 пусків керованих авіаційних ракет. Силами ППО знищено 18 крилатих ракет та 7 керованих авіаційних ракет, повідомив головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний.

Після влучань ракет в об'єкти енергосистеми найскладніша ситуація у Харківський та Київській областях, розповів у зверненні Президент України Володимир Зеленський.

Над Одещиною збили чотири ракети. Однак одна ракета влучила в об'єкт критичної інфраструктури на Одещині.

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

На початок