Електроенергії в Одеській області не буде до стабілізації ситуації — ДТЕК

Електроенергії в Одеській області не буде до стабілізації ситуації — ДТЕК

Важливо
Електроенергії в Одеській області не буде до стабілізації ситуації — ДТЕК
Ілюстративне зображення. Лінія електропередач. Фото: УНІАН

Будинки та вулиці, на електромережах яких немає критично важливих об’єктів, не отримають електрики до стабілізації ситуації. Про це на пресконференції 17 листопада повідомив Генеральний директор ДТЕК Одеські електромережі Дмитро Григор‘єв.

Ситуація з енергетичними системами в країні критична. Наразі в Одеській області без світла залишаються 70% клієнтів ДТЕК.

"Ті 30%, які мають напругу, відносяться до клієнтів, які лишаються зі світлом, на лініях яких є важливі об'єкти. Не тільки лікарні, ай деякі насосні водоканалів, потужності теплогенеруючих компаній, об'єкти, які живлять тих хлопців, які дивляться на наше небо", — сказав Григор'єв.

За його словами, ДТЕК прагне до того, щоб споживачі могли спрогнозувати час відключень, проте наразі такої можливості немає.

"Ми працюємо над тим, щоб знайти змогу вимикати погодинно", — заявив він.

Також на брифінгу зазначили, що в Одеському районі відбулось відокремлення від Дніпровської системи електропостачання. Під час ракетної атаки 15 листопада пошкодження зазнали 15 підстанцій в Україні, і, як наслідок, ДТЕК Одеські електромережі відокремились від Дніпровської системи, внаслідок чого максимально обмежено використання електропостачання.

Що відомо

Після масованої ракетної атаки російської армії по території України 15 листопада в країні ввели екстренні відключення світла. Жодні графіки не діють. В Одесі у переважної кількості споживачів електроенергія є приблизно по дві години в день.

Людей просять підготуватися до збільшення часу обмеження електропостачання: зробити необхідний запас води, завчасно зарядити пристрої та павербанки.

Читайте також

  • Російська армія пошкодила 41 енергетичний об'єкт на Одещині — ДТЕК
  • Як працюватимуть школи Одесі під час екстрених відключень світала
  • З воску, парафіну чи гелеві: які обрати свічки, якщо вимикають світло

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

На початок