Урожай з портів Одещини почнуть вивозити "Дунайським зерновим шляхом": як він працюватиме

Урожай з портів Одещини почнуть вивозити "Дунайським зерновим шляхом": як він працюватиме

Урожай з портів Одещини почнуть вивозити "Дунайським зерновим шляхом": як він працюватиме
річка Дунай. Ілюстративне фото: hajozas.hu

Після російського шантажу про скасування "зернового коридору" в Одеській області запрацює "Дунайський зерновий шлях". Українське Дунайське пароплавство домовилось із румунськими партнерами, групою компаній TTS, про перевалку вантажу у порту Констанци. Агропродукція з річкового порту перевантажуватиметься одразу на морське судно великого тоннажу. Про це повідомив генеральний директор УДП Дмитро Москаленко.

За словами генерального директора, "Дунайський зерновий шлях" вже починає працювати. Увесь логістичний ланцюжок здійснюється і контролюється Українським Дунайським пароплавством.

Окрім цього, шляхом швидшого процесу завантаження і розвантаження середній час обороту каравану скоротиться приблизно на 30%, розповів Москаленко. Власникам вантажу не доведеться зазнавати збитків внаслідок тривалих очікувань в черзі біля термінала.

Судна оснащуватимуть системами онлайн контролю, відеоспостереження, а також збільшуватимуть кількість судноводіїв в екіпажі. Як зазначено в повідомленні, то у майбутньому баржевий караван зможе здійснювати до двох рейсів на місяць.

Також "Дунайський зерновий коридор" передбачає будівництво нових барж і капітальний ремонт самохідного флоту з заміною двигунів.

Читайте також

  • На Одещині відправився перший баржевий караван УДП
  • Мілководдя знизило обсяг перевезень на третину: з якими викликами зіштовхується Дунайське пароплавство
  • "Маріуполь" замість "Хабаровська": на Одещині дерусифікують річковий флот

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

На початок