Одеського коміка звинувачують в привласнені коштів, які збирали на авто для ЗСУ

Одеського коміка звинувачують в привласнені коштів, які збирали на авто для ЗСУ

Одеського коміка звинувачують в привласнені коштів, які збирали на авто для ЗСУ
Ярослав Титаренко. instagram/yaroslaw_titarenko

Одеського стендап-коміка Ярослава Титаренка звинувачують в привласненні 32 тисяч гривень з коштів, які збиралися для потреб ЗСУ. Детальніше — в матеріалі Суспільного.

Днями в мережі розгорівся скандал навколо одного зі зборів коштів на авто для українських військових. Самим збором займалася одеська група коміків на чолі з Ярославом Титаренком.

Як заявив один з коміків, що брали учать в благодійних стендапах та підкастах Кирило Осадчий, Ярослав Титаренко під час збору коштів привласнив собі близько 32 тисяч гривень.

Як пояснює Кирило Осадчий, Ярослав регулярно "позичав" з карти, яку відкрив саме для благодійних коштів, гроші, а потім клав назад, але вже далеко не в повному об'ємі.

Кирило Осадчий
Кирило Осадчий. youtube/ Волога Підлога

"Ярослав взяв з цього основного збору, за моїми підрахунками, 52 829 гривень, з яких повернув на неї, 19 454 гривні. Де ділися ще 32 тисячі гривень - невідомо" — зазначив Кирило.

За його словами, 20 тисяч Ярослав ніби обіцяв повернути, ще ж щодо 12 тисяч відповіді не було.

"Зараз я спілкуюся ще паралельно з юристами, проводжу з ними консультацію, наскільки ми можемо його до цього всього залучити" — розповів Кирило Осадчий Суспільному.

Після заяви Кирила учасники благодійного збору почали викладати пости, в яких вибачалися перед аудиторією за те, що трапилося.

instagram/tran_da_filov
instagram/tran_da_filov

Сам же Ярослав заявляє, що коштів не привласнював. Він підтвердив той факт, що дійсно використовував кошти з карти для власних потреб, але потім все повернув.

"Компанія, в якій я працюю, виділяла мені кошти на інший збір, 19 травня мені надійшли 20 тисяч від моєї компанії, на карту, яку я створив для цього збору. Про цю суму ніхто не знав крім мене та компанії, я планував її докласти до загального збору (мова йде про кошти, які коміки збирали на авто для ЗСУ — ред.), але, пол суті, вчинив дуже поагно, я з карти, на яку приходили гроші певний період часу позичав гроші і повертав суму на місце. Трапився певний конфлікт з моєю компанією (Ярослав Титаренко та Кирило Осадчий працювали в одній компанії — ред.), під час якого виникло питання про суму, яка виділялася та чому про неї ніхто не знав" — розповів Суспільному Ярослав Титаренко.

Також він зазначив, що після того, як розгорівся скандал, Ярослав захотів повернути кошти компанії, то попросив, аби 20 тисяч вирахували з його заробітної плати. Щодо коштів, які збирали коміки для потреб ЗСУ, то їх Ярослав, за його словами, на особистій зустрічі передав Кирилу в повному обсязі.

"В день нашої зустрічі я приніс гроші готівкою з надією на те, що він їх перерахує. Він каже про те, що на карті була лише 71 тисяча. Проблема в тому, що ту суму, яка була взята мною раніше, я повернув готівкою, і при особистій зустрічі я приніс йому всю суму" — повідомив Ярослав Суспільному.

instagram/yaroslaw_titarenko
instagram/yaroslaw_titarenko

Обидва коміки на своїх сторінках у соцмережах викладали пости щодо цієї ситуації. Також вілдомо, що Ярослав та Кирило більше не співпрацюють.

Читайте також

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

На початок