Голова МЗС Дмитро Кулеба закликав не вірити словам Путіна про те, що атакувати Одесу не будуть

Голова МЗС Дмитро Кулеба закликав не вірити словам Путіна про те, що атакувати Одесу не будуть

Голова МЗС Дмитро Кулеба закликав не вірити словам Путіна про те, що атакувати Одесу не будуть
. Фото: РБК

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба прокоментував заяву президента РФ щодо невикористання торгових шляхів для нападу на Одесу. За його словами, довіряти Путіну у цьому не можна. Про це він написав на своїй сторінці у Twitter.

"Путін каже, що не буде використовувати торгові шляхи для нападу на Одесу. Це той самий Путін, який сказав канцлеру Германії Шольцу і президенту Франції Макрону, що не буде нападати на Україну за кілька днів до початку повномасштабного вторгнення. Ми не можемо довіряти Путіну, його слова порожні", – написав Дмитро Кулеба.

Раніше президент РФ заявляв про те, що Росія начебто не перешкоджає вивозу українського зерна закордон.

"Можна вивозити через порти, що знаходяться під контролем України, Чорноморське узбережжя – Одеса та прилеглі порти. Не ми ж замінували підхід до порту, це Україна замінувала. Нехай вони розмінують, і нехай кораблі із зерном виходять із порту. Ми гарантуємо їх мирний прохід без жодних проблем у міжнародні води", – заявляв Володимир Путін.

Що відомо

  • Керівник проєкту "Інституту Чорноморських стратегічних досліджень" Андрій Клименко заявляв про те, що Росія замінувала шляхи від Босфору до Одеси й повідомила, що це українські міни.
  • В Управлінні навігаційної гідрографії та океанографії ВМС Туреччини повідомляли, що у Чорному морі можуть дрейфувати міни, які були закріплені у портах України.
  • 26 березня турецька влада була вимушена припинити рух суден через Босфор через виявлення у її водах міни старого зразка. У пресслужбі ВМС країни заявили, що російська агресія проти України напряму впливає на безпеку у Чорноморському регіоні та фактично паралізує вільне судноплавство усіх причорноморських країн.

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

На початок