Як вчитимуться учні одеських шкіл, які покинули країну

Як вчитимуться учні одеських шкіл, які покинули країну

Як вчитимуться учні одеських шкіл, які покинули країну
. pexels

Учні шкіл Одеси, які залишили територію країни, можуть продовжити навчання кількома способами, повідомила очільниця Департаменту освіти і науки Одеської міської ради Олена Буйневич.

Зокрема, чиновниця представила такі варіанти:

  1. Діти, які можуть долучитися до онлайн-навчання або будь-яких інших форм дистанційної освіти, продовжують вчитися у своїх закладах. Вони можуть пропускати заняття, але замість цього мають виконувати завдання від вчителів та дивитися уроки, розміщені на сайті Департаменту освіти.
  2. Діти, які влаштувалися на тимчасове навчання до інших шкіл, в тому числі закордоном, не відраховуються з одеських навчальних закладів. Після повернення до міста, батьки мають надати довідки про навчання в іншому закладі.
  3. Дітей, які влаштувалися до інших закладів на постійній основі, будуть відраховувати з одеських шкіл. Їх батьки мають надіслати відповідні документи електронною поштою або віддавати законним представникам.
  4. Діти, яких перевели на сімейну форму навчання, продовжують бути учнями одеських закладів. Їх атестацію проведуть після завершення воєнного стану.
  5. Якщо дитина навчалася у закладі, який зараз не працює, її переведуть до іншого, навіть якщо вона закордоном.

"Звертайтеся 7253593, для влаштування до школи. Навіть якщо ви за межами України, пишіть мені у приват. Допоможемо. Просимо батьків не хвилюватись через неможливість повноцінного онлайн-навчання. Одеська освіта не втратить і не загубить жодного учня, врахуємо всі обставини та умови. Найскорішого нам повернення до мирного життя", – написала Буйневич.

Читайте також

  • Двадцятий день війни. Хроніка подій в Одеській області
  • У школах Одещини відновили дистанційне навчання. Кількість учнів у регіоні скоротилася
  • Вихованців дитячого будинку-інтернату на Одещині під час війни перевели в інший заклад соцзахисту

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

На початок