Одесу та область засипає снігом. Яка ситуація на дорогах

Одесу та область засипає снігом. Яка ситуація на дорогах

Одесу та область засипає снігом. Яка ситуація на дорогах
. Суспільне Одеса

На Одещині другий день триває снігопад. За даними департаменту міського господарства, для боротьби з наслідками негоди в Одесі 26-27 грудня долучили 1 362 працівників та 87 одиниць техніки. Громадян просять бути обережними на дорогах та не залишати транспорт під деревами. Наші кореспонденти прогулялися містом та подивилися, як комунальники борються з негодою.

Вдень доріжки у парку Космонавтів, що на проспекті Гагаріна від снігу прибирає працівниця КП "Міськзелентрест" Ганна. Вона розповіла, що, працює з 7 ранку. З такою кількістю опадів порається самотужки.

"Скільки встигну, головне спереду, біля зупинки, де люди ходять, ось таке. Снігу зараз не багато, це ж не кучугури. Ще трішечки й завтра буде +2, обіцяють. Ще і підтає, нічого страшного. Це на радість людям, бігають зараз, на санках граються".

У центральній частині міста також працює снігоприбиральна техніка.

Одесу засипає снігом. Яка ситуація на дорогах
Суспільне Одеса

Снігопад. Зима в Одесі
Суспільне Одеса

На думку перехожих, комунальники не встигають очищати доріжки для людей та посипати їх піском чи сіллю.

"Були вихідні, зараз свята, Через це комунальники не встигають прибирати дороги, парки, перехожі частини, де люди ходять. Навіть нічим не посипають. Якщо вже проходили, протоптали – то нормально. А якщо ось так снігу намело, то, звичайно, важко ходити", – зазначила Інна Соломнюк.

Одесу та область засипає снігом. Яка ситуація на дорогах
Суспільне Одеса

Снігопад в Одесі
Зима в Одесі. Фото: Суспільне Одеса

За даними служби автомобільних доріг, для ліквідації наслідків негоди на дорогах державного значення в Одеській області працює 85 одиниць техніки.

Водій Антон Лисенко розповів, у місті дороги для автомобілів чисті, натомість за містом – ожеледиця:

"Труднощі є, але не критичні. Дороги розкатані, але не посипані. Я сьогодні вже 3 години їжджу по місту, ні разу не бачив техніку, що посипає. Водії самі розкатали. На околицях там чистий лід, дуже важко. На центральних дорогах їздити можна".

Одесу засипає снігом
Суспільне Одеса

Читайте також

  • Снігопад та ожеледиця. В Одесі попереджають про небезпечні погодні умови

Читайте нас у Telegram: головні новини Одеси та області

На початок