Прикордонники не знайшли порушень під час огляду танкеру Delfi перед його крушінням

Прикордонники не знайшли порушень під час огляду танкеру Delfi перед його крушінням

Прикордонники не знайшли порушень під час огляду танкеру Delfi перед його крушінням
. undefined

Заборонених речей під час огляду танкеру Delfi у листопаді 2019 року співробітники Держприкордонслужби не виявили. Про таке заявив помічник голови Держприкордонслужби України Андрій Демченко, коли коментував відкрите щодо прикордонників кримінальне провадження.

За словами Демченка, отримавши інформацію про те, що судно Delfi може здійснювати протиправну діяльність, оглядова група висадилась на судно. Порушень не зафіксувала.

"Жодних заборонених вантажів, речей, та інших ознак того, що воно все ж таки могло бути причетним до протиправної діяльності, на той момент виявлено не було. В мене наразі немає інформації про те, що нам надходили якісь листи від правоохоронних органів. В тому числі, про порушення карної справи", - зазначив Андрій Демченко.

Що відомо:

  • 20 лютого прокурори повідомили про підозру капітану танкера Delfi. Йому закидають порушення правил безпеки руху та експлуатації водного транспорту, що створило небезпеку для життя людей.
  • Розпочали кримінальне провадження за фактом можливого порушення статутних правил несення прикордонної служби службовими особами Державної прикордонної служби України.
  • Адміністрація морських портів пропонує два варіанти усунення танкеру Delfi з берега пляжу "Дельфін", за умови, якщо власник відмовиться від своїх повноважень.
  • 22 листопада 2019 року через шторм в Одеській затоці зірвало з якоря танкер Delfi. Його прибило до хвилерізу на пляжі "Дельфін". На борту були капітан та два члени екіпажу. Їх евакуювали та направили до лікарні.
На початок