В Одесі намагались встановити пам'ятну дошку маршалу Жукову

В Одесі намагались встановити пам'ятну дошку маршалу Жукову

В Одесі намагались встановити пам'ятну дошку маршалу Жукову
. Фото: зі сторінки у Facebook Дем'яна Ганула

Увечері, 7 лютого, члени партії Анатолія Шарія намагались встановити пам'ятну дошку маршалу Жукову на вулиці Новосельського, 64, в Одесі. Цю інформацію кореспондентам Суспільного підтвердив лідер одеської ГО "Вуличний фронт" Дем'ян Ганул.

За його словами, інформація про те, що на місці демонтованої дошки люди планують знову встановити пам'ятний знак Жукову, з'явилась на сторінці одеського осередку партії в соціальній мережі.

"Ми з хлопцями прийшли, побачили там близько 15 людей, які тримали в руках дошку. Коли вони нас побачили в них почали руки тремтіти, дошка впала й розбилась. В них були значки "партія Шарія", - розповів Дем'ян Ганул.

Як зазначили на сторінці партії Шарія, під час встановлення дошки невідомі люди прийшли на захід та почали вибивати з рук табличку та розбили її.

Нагадаємо, 4 лютого, демонтували барельєф маршалу Жукову на вулиці Новосельського, 64, де розташований гуртожиток університету. Як пояснив лідер ГО "Вуличний фронт" в Одесі Дем'ян Ганул демонтаж відбувся з дозволу ректора ОНУ ім. Мечникова Ігоря Коваля.

На початок