Маски, заспокійливе та 150 хвилин. Як стартувало ЗНО в Одеській області

Маски, заспокійливе та 150 хвилин. Як стартувало ЗНО в Одеській області

Маски, заспокійливе та 150 хвилин. Як стартувало ЗНО в Одеській області
. Суспільне Одеса

В Одеській області стартувало зовнішнє незалежне оцінювання. На перший іспит з хімії в регіоні зареєстрували 1021 абітурієнта, утім прийшли на тестування не всі. Зокрема в одеській школі №55 із 213 зареєстрованих іспит склали лише 172 людини, розповіла кореспондентка Суспільного.

Пускати до школи почали о 09:45, обов'язкова умова – всі мають бути в масках. На вході учасників тестування зустрічали чергові, які обробляли руки антисептиком та вимірювали температуру.

На Одещині стартувало ЗНО
Суспільне Одеса

"Карантин убив знання": на Одещині стартувало ЗНО з хімії
Суспільне Одеса

Після цього спостерігачі перевіряли наявність документів – паспорту, сертифікату та запрошення, розповіла представниця Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти Олена Загребельна.

ЗНО Одеса
Суспільне Одеса

За її словами, на зовнішнє незалежне оцінювання з хімії учасники мали 150 хвилин.

На Одещині стартувало ЗНО
Олена Загребельна. Суспільне Одеса

"У цьому пункті працює 15 аудиторій, в кожній – по 15 учасників. Аудиторії облаштовані за регламентом, тобто 15 столів, стіл для старшого інструктора, особисте місце для інструктора. В аудиторії працює старший інструктор та інструктор. Кожний учасник знаходить себе в алфавітному списку, потій йде до аудиторії, в якій працюватиме. На вході обов’язково показують документи", – пояснила Загребельна.

На Одещині стартувало ЗНО з хімії
Суспільне Одеса

Серед учасників ЗНО з хімії – Анна Коліогло. Дівчина розповіла, що закінчила школу 10 років тому, а наразі вирішила навчатися на фармацевта.

На Одещині стартувало ЗНО
Анна Коліогло. Суспільне Одеса

"Вирішила здавати цей предмет, бо з хімією дружу. Сподіваюся що у мене все вийде. Заспокійливе, звичайно випила, але насправді все чудово", – поділилася дівчина.

Марина Іванець – мати абітурієнтки. На її думку, цьогорічний карантин погано вплинув на навчання випускників.

На Одещині стартувало ЗНО з хімії
Марина Іванець. Суспільне Одеса

"Ми готуємося до вступу на ветеринара, тому проходимо курси з хімії та біології. Готуємося дуже серйозно. Донька спокійна як удав, а я ніби кролик: тремчу і рву на собі волосся. Карантин вбив знання в дітях повністю, погіршилися оцінки, школярі розслабилися. І це замість того, аби зібратися перед випускним класом. До карантину дуже погано ставлюся. Відеозв'язок іноді працював, а іноді ні, були труднощі", – наголосила жінка.

Правоохоронці, які були присутні на місці під час реєстрації, порушень не зафіксували. Наступне ЗНО з іноземної мови відбудеться 24 травня.

Читайте також

  • На Одещині майже 8 тисяч абітурієнтів склали пробне ЗНО
  • "Набридло боятися". В Одесі вакцинували вчителів, які працюватимуть під час ЗНО
  • В Одесі відбулося ЗНО для вчителів: як це було

Читайте нас у Telegram: головні новини Одеси та області

На початок