В Одесі Деволанівський узвіз закрили для транспорту до кінця року

В Одесі Деволанівський узвіз закрили для транспорту до кінця року

В Одесі Деволанівський узвіз закрили для транспорту до кінця року
. Фото: Суспільне Одеса

В Одесі обмежили рух транспорту Деволанівським узвозом до кінця 2021 року. На ділянці між вулицею Єврейською й Карантинним узвозом проводитимуть поверхневі ремонтні роботи, повідомили у пресслужбі Одеської міської ради.

Там розповіли, що під час ремонту планують замінити інженерні мережі, що проходять під Деволанівським узвозом. Зокрема водопровід, каналізацію, електричні мережі та мережі зв'язку.

У пресслужбі повідомили, що наразі під Деволанівським узвозом відновлюють зливний колектор і міняють електричні силові кабелі.

Там також додали, що після оновлення комунікацій відремонтують дорожнє покриття узвозу, нанесуть розмітку та встановлять дорожні знаки. Окрім того там облаштують тротуари та відремонтують зовнішнє освітлення, запевнили в міськраді.

У зв'язку з ремонтними роботами з 10 квітня рух транспорту Деволанівським узвозом на ділянці між вулицею Єврейською й Карантинним узвозом заборонено. За словами головного інженера Управління капітального будівництва Одеської міськради Василя Никитенка, проїзд для будь-якого транспорту, окрім спеціального та рятувального, буде перекритий аж до кінця 2021 року.

Додамо, підземні ремонтні роботи на цій ділянці розпочали ще у кінці 2020 року, а з 10 квітня 2021 проводитимуть ремонт на поверхні.

Нагадаємо, за словами начальника управління державно-будівельного контролю міськради Олександра Авдєєва, на капітальний ремонт узвозу планують витрати 193 мільйони гривень.

На початок