Власник танкера Delfi має підняти судно з узбережжя Одеси до 31 березня

Власник танкера Delfi має підняти судно з узбережжя Одеси до 31 березня

Власник танкера Delfi має підняти судно з узбережжя Одеси до 31 березня
.

31 березня останній день для судновласника аби прибрати танкер Delfi з узбережжя Одеси. Про це під час засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій розповів капітан морського порту Кирило Цюпко.

"23 січня представник судновласника отримав від мене вимогу, він її не заперечував, є якісь моменти, він просить трохи більше часу на якісь технологічні моменти, але в принципі він з усім згоден",- розповів капітан.

Якщо судновласник не прибере танкер з пляжу, адміністрація морських портів України за 120 днів має зробити цю роботу.

"Ми провели позапланову перевірку державного підприємства "Адміністрація морських портів України", сьогодні, 31 січня, підпишемо акт, на підставі якого буде надано припис прибрати і привести акваторію, яка до них відноситься, в належний стан," - зазначив начальник державної екологічної інспекції Кримсько-Чорноморського округу Олександр Ставнійчук.

За його словами, припис дасть змогу Адміністрації морських портів України виділити кошти та прибрати танкер.

Нагадаємо, 22 листопада через шторм в Одеській затоці зірвало з якоря танкер Delfi. Його прибило до хвилерізу на пляжі "Дельфін". На борту були капітан та два члени екіпажу. Їх евакуювали та направили до лікарні.

Як відомо, Адміністрація морських портів пропонує два варіанти усунення танкеру Delfi з берега пляжу "Дельфін" за умови якщо власник відмовиться від своїх повноважень.

На початок