На проєкт нового Палацу спорту в Одесі витратять майже 1,5 млн грн

На проєкт нового Палацу спорту в Одесі витратять майже 1,5 млн грн

На проєкт нового Палацу спорту в Одесі витратять майже 1,5 млн грн
. Одеська міськрада

Управління капітального будівництва Одеської міської ради оголосило тендер на розробку проєктної документації для будівництва нового Палацу спорту. На оплату цих послуг планують витратити майже 1,5 мільйонів гривень. Про це стало відомо з системи публічних закупівель "Prozorro".

Згідно з оприлюдненою на "Prozorro" інформацією, Управління капбудівництва шукає підрядника, що займатиметься розробкою проєктної документації для будівництва Палацу спорту на вулиці Центральний аеропорт.

На оплату цих послуг планують витратити – 1 мільйон 477 тисяч 300 гривень. Тендер пройде за спрощеною процедурою. Компанія-підрядник має завершити проєктні документи до 31 грудня 2021 року. Кінцевий строк подання тендерних пропозицій – 30 березня.

Нагадаємо, 3 лютого депутати Одеської міської ради виділили під будівництво Палацу спорту земельну ділянку площею 2,6 гектари. Проєкт спортивно-розважального комплексу запланували реалізувати коштом державної субвенції.

Головне призначення майбутнього комплексу – проведення змагань та тренувань з баскетболу, волейболу, гандболу, бадмінтону та бойових видів спорту. Проєкт землеустрою під будівництво розроблятиме комунальне підприємство "Стадіон Спартак".

Читайте також

На початок