Пам’яті Ірини Цибух: фільм «Відстань», історія про Ірину та план заходів у Львові

Пам’яті Ірини Цибух: фільм «Відстань», історія про Ірину та план заходів у Львові

Фільм «Відстань», Ірина Цибух, 40 днів
Пам’яті Ірини Цибух. Фото з особистого архіву

У неділю, 7 липня, 40 днів з дня загибелі парамедикині «Госпітальєрів», менеджерки проєктів Суспільного Ірини Цибух. Вона загинула під час ротації на Харківському напрямку.

В пам’ять про колегу команда Суспільного покаже її документальний проєкт «Відстань». Дивіться стрічку 6 липня о 20:50 на місцевих каналах Суспільного (Суспільне Київ, Суспільне Львів, Суспільне Одеса тощо). Також команда відзняла історію про Ірину, яка вийде на ютуб-каналі Суспільне Новини.

«Відстань» розповідає про підлітків Донеччини та Луганщини, про побут, тривоги й досягнення у віддалених від мегаполісів місцях. Ірина Цибух з командою знімала цей проєкт за 3 місяці до початку повномасштабного вторгнення, в жовтні 2021 року. В документальній стрічці зібрано 16 інтерв’ю дітей з історіями про їхнє життя. У цих історіях фіксували думки, емоції і мрії дітей, які живуть у прифронтових громадах і будують плани на майбутнє. Телепрем’єра стрічки на Суспільному відбулася 6 червня 2024 року.

Читайте також: «Відстань» — прем’єра документального проєкту Ірини Цибух на Суспільному

Розклад пам’ятних заходів до 40 днів від дня загибелі Ірини, запланованих у Львові:

6 липня, субота

  • 9:00 — поминальна служба у Гарнізонному храмі (Театральна, 11)

7 липня, неділя

  • 14:30 — «Коло памʼяті Ірини Цибух: історії про Чеку» у бібліотеці на площі Ринок, 9. Реєстрація за посиланням
  • 18:00 — співи біля поховання Ірини на Полі почесних поховань Личаківського цвинтаря

Нагадаємо, парамедикиня «Госпітальєрів» та менеджерка проєктів Суспільного Ірина Цибух народилася у 1998 році у Львові, закінчила Національний університет «Львівська політехніка», до команди Суспільного приєдналася в 2017 році. 1 червня Ірині мало виповнитися 26 років. До Дня Конституції Президент України Володимир Зеленський посмертно нагородив Ірину Цибух орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

Суспільне Мовлення

— незалежна медіакомпанія з потужним охопленням на всіх платформах: телеканали Перший, Суспільне Новини, Суспільне Культура, Суспільне Спорт і національна мережа місцевих каналів; радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, Радіоточка. Лише перевірені новини читайте на сайті suspilne.media, на національних і місцевих диджитал-платформах. Ми мовимо мовами нацспільнот, представляємо Україну на Євробаченні, розвиваємо дитячий ресурс «Бробакс», навчаємо медіаспільноту в Академії Суспільного Мовлення. Маємо Суспільне Медіатека — платформу унікальних відео та аудіо Суспільного від 1950-х і до сьогодні. Захищаємо свободи в Україні.

На початок