Суспільне покаже два матчі чвертьфіналу на УЄФА Євро – 2024

Суспільне покаже два матчі чвертьфіналу на УЄФА Євро – 2024

УЄФА, Євро – 2024, чвертьфінал, трансляція матчів, футбол
Суспільне покаже два матчі чвертьфіналу на УЄФА Євро – 2024. Cуспільне

Чемпіонат Європи – 2024 з футболу виходить на фінішну пряму — залишилося сім матчів, останній з яких визначить переможця першості. За трофей Євро – 2024 продовжують змагатися вісім збірних, які дійшли до чвертьфіналу, що стартує вже у цю пʼятницю, 5 липня.

Дивіться матчі плей-оф на місцевих телеканалах Суспільного Мовлення (наприклад, Суспільне Одеса, Суспільне Київ, Суспільне Полтава тощо), у цифровому ефірі T2, кабельних мережах та IPTV (крім OTT*), ексклюзивно в інтернеті на медіасервісі MEGOGO, а також слухайте в ефірі Радіо Промінь.

Матчі, які транслюватимуть місцеві телеканали Суспільного Мовлення та Радіо Промінь:

  • 5 липня, 22:00 —  Португалія – Франція;
  • 6 липня, 22:00 — Нідерланди – Туреччина.

Нагадаємо, Суспільне Мовлення є партнером медіасервісу MEGOGO, який є офіційним мовником Євро – 2024 в Україні, що проходить з 14 червня по 14 липня.

Суспільне Мовлення

— незалежна медіакомпанія з потужним охопленням на всіх платформах: телеканали Перший, Суспільне Новини, Суспільне Культура, Суспільне Спорт і національна мережа місцевих каналів; радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, Радіоточка. Лише перевірені новини читайте на сайті suspilne.media, на національних і місцевих диджитал-платформах. Ми мовимо мовами нацспільнот, представляємо Україну на Євробаченні, розвиваємо дитячий ресурс «Бробакс», навчаємо медіаспільноту в Академії Суспільного Мовлення. Маємо Суспільне Медіатека — платформу унікальних відео та аудіо Суспільного від 1950-х і до сьогодні. Захищаємо свободи в Україні.

* Трансляція місцевих телеканалів Суспільного Мовлення на ОТТ-сервісах, які не мають прав на показ відбіркового циклу на Чемпіонат Європи 2024 року, буде обмежена.

Підписуйтесь на канал Суспільне Анонси в телеграм або вотсап, щоб дізнаватися про головні проєкти та події на Суспільному.

На початок