На Луцькій автостанції через негоду скасували 20 рейсів

На Луцькій автостанції через негоду скасували 20 рейсів

На Луцькій автостанції через негоду скасували 20 рейсів
. Суспільне Волинь

Через замети на дорогах на Волині скасували 20 рейсів, які мали виїхати із Луцької автостанції № 1. Гроші за квитки людям повертають у повному обсязі, розповів старший диспетчер автостанції Віталій Бондарчук.

На 26 січня було заплановано 740 рейсів, частину з них довелося змістити по графіку чи взагалі скасувати через погоду.

Зі слів диспетчера автостанції, через погіршення погодних умов зранку не виїхали окремі автобуси в напрямку Торчина та Бережанки, а також були труднощі в напрямку Демидівки через заметіль у селі Лаврів та подекуди в Рівненській області.

Із Луцької автостанції не виїхали на маршрути 20 рейсів
Суспільне Волинь

Як працюють комунальні служби Луцька, о котрій почали чистити дороги обласного центру від снігу та що про роботу комунальників думають лучани, дізнавалися кореспонденти суспільного.

Снігоочисна техніка в Луцьку приїхала на Театральний майдан о 10 годині. На розчищення доріг у місті відправили шість машин, – повідомив керівник комунального підприємства "Луцькспецкомунтранс" Володимир Марценюк.

З його слів, розчищення відбувається цілодобово: вночі працювали на центральних вулицях, а після обіду приступили до решти вулиць Луцька, – каже комунальник Володимир Марценюк. Комунальник говорить: неможливо належно розчистити місця, де авто паркують на дорозі, зокрема такі зони є на проспектах Відродження, Соборності та Грушевського.

Читайте також: "Рівень небезпеки - "жовтий": Волинь засипає снігом, яка ситуація на дорогах області"
На початок