Перейти до основного змісту
Які послуги надаватимуть в "Хаб ветеран" у Луцьку — перелік

Які послуги надаватимуть в "Хаб ветеран" у Луцьку — перелік

У Луцьку члени виконкому затвердили перелік соціальних послуг, які зможуть отримати у комунальній установі "Хаб ветеран", яка має запрацювати у місті.

Про це 6 листопада повідомили на сайті Луцької міської ради.

Скористатися послугами хабу зможуть часники бойових дій, люди з інвалідністю внаслідок війни, військовослужбовці, люди, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, члени їх сімей, а також члени сімей загиблих, померли чи зниклих безвісти бійців з Луцької громади.

У "Хаб ветеран" надаватимуть такі соцпослуги:

  • Інформування — надання інформації з питань соцзахисту населення, щодо отримання медичної, правової допомоги, адміністративних послуг та інших видів допомоги,
  • Консультування — допомога в аналізі життєвої ситуації, психологічне консультування, надання інформації про соціально безпечну поведінку.
  • Посередництво — допомога у врегулюванні конфліктів.
  • Представництво інтересів — ведення переговорів від імені отримувача соціальних послуг за його дорученням, допомога в оформленні або відновленні документів, сприяння в реєстрації місця проживання або перебування, допомога у розшуку рідних та близьких, сприяння у забезпеченні доступу до ресурсів і послуг за місцем проживання, встановленні зв’язків з іншими фахівцями, службами, організаціями, підприємствами, допомога в забезпеченні технічними засобами реабілітації.
  • Соціальна профілактика — організація навчання та просвіти.
  • Соціальний супровід сімей — консультування, регулярні зустрічі чи відвідування отримувача соціальної послуги з метою моніторингу виконання завдань, спрямованих на розв’язання складної життєвої ситуації.
  • Соціальна адаптація — навчання, формування та розвиток соціальних навичок, умінь, соціальної компетенції, корекція психологічного стану та поведінки в повсякденному житті, надання психологічної підтримки, сприяння працевлаштуванню, допомога у зміцненні / відновленні родинних та суспільно корисних зв’язків, організація клубів за інтересами, допомога в організації денної зайнятості та дозвілля, сприяння організації та діяльності груп самодопомоги.
  • Соціальна адаптація ветеранів війни та членів їхніх сімей — допомога в аналізі життєвої ситуації, визначення основних методів розв’язання проблем, надання психологічної допомоги, проведення корекції психологічного стану та поведінки в повсякденному житті, сприяння в отриманні психіатричної допомоги.

Що відомо про "Хаб ветеран" у Луцьку

31 липня під час чергової 61-ї сесії Луцької міської ради ухвалили рішення про створення комунальної установи та затвердили її статут. У створеному закладі ветерани зможуть отримати соціальну підтримку, відновити здоров’я та поспілкуватися з побратимами. Керівником закладу планують призначити ветерана 100-ї бригади Тараса Сасовського, який брав участь у російсько-українській війні.

Упродовж 2024 – 2027 років на підтримку хабу планують витратити 19,1 мільйона гривень, з яких 14,9 мільйона — кошти з бюджету Луцької громади.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільне Луцьк. Також ми є у WhatsApp.

Топ дня

Вибір редакції

На початок