Сприяв контрабандистам: волинського прикордонника затримали на хабарі

Сприяв контрабандистам: волинського прикордонника затримали на хабарі

Сприяв контрабандистам: волинського прикордонника затримали на хабарі
. Держприкордонслужба

Інспектора-прикордонника Луцького прикордонного загону затримали за одержання хабаря у розмірі 23 тисячі гривень, - повідомляє західне регіональне управління Держприкордонслужби.

Колегу затримали у Ковелі співробітники внутрішньої безпеки Держприкордонслужби спільно з СБУ та ДБР.

Інспектор прикордонної служби відділу "Млинове" Луцького прикордонного загону отримав неправомірну винагороду у розмірі 23 тисячі гривень за сприяння у незаконному переміщенні з Республіки Білорусь на територію України тютюнових виробів. Військовослужбовець за ці кошти мав надавати інформацію про час та місце розміщення прикордонних нарядів.

Встановлено, що загалом за свої "послуги" прикордонник отримав неправомірну винагороду на загальну суму 31 тисячу гривень.

Інспектора затримали в рамках кримінального провадження. В разі доведення вини у суді його загрожує позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Нагадаємо, на початку жовтня Державне бюро розслідувань викрили ще одного працівника Луцького прикордонного загону на хабарі. Тоді прикордонник теж сприяв незаконному переміщенню цигарок через кордон України. За свої "послуги" вимагав винагороду 2 тисяч доларів США.

Читайте також: "Двох волинських митниць затримали за 400 доларів хабаря"
На початок