Суд над засновником благодійного фонду "Добра справа" в Луцьку: розгляд справи перенесли

Суд над засновником благодійного фонду "Добра справа" в Луцьку: розгляд справи перенесли

У Луцькому міськрайонному суді 20 червня продовжили розгляд справи, в якій обвинувачують засновника благодійного фонду "Добра справа" Андрія Лінника. Йому інкримінують службове підроблення документів і незаконне переправлення за кордон 78 військовозобов'язаних чоловіків.

Представник обвинуваченого, адвокат Богдан Ульчак під час засідання надав суду письмові докази, які клопотав долучити до справи. Це — 420 аркушів актів прийому-передачі гуманітарної допомоги та 248 аркушів щодо договорів про волонтерську діяльність.

"Благодійний фонд укладав з такими людьми відповідні договори про волонтерську допомогу. Подаючи волонтерів і створюючи їм можливість для потенційного виїзду за кордон, абсолютно ніхто не може бути певен, що ця особа не скористається, не підведе і не надумає залишитись на території європейських країн", — сказав захисник.

Суд у Луцьку розглянув справу щодо засновника благодійного фонду
Підсудний Андрій Лінник та його адвокат Богдан Ульчак. Суспільне Луцьк

Прокурор Ігор Москаль каже: надані докази не доводять невинуватість обвинуваченого Андрія Лінника.

"Ті особи, сприяння у виїзді яких було вчинено, будь-якої гуманітарної допомоги впродовж військового часу на територію України не ввозили. Що на думку сторони обвинувачення спростовує доказове звинувачення поданих сьогодні письмових доказів як таких, що спростовують вину Лінника", — зазначив

Суд у Луцьку розглянув справу щодо засновника благодійного фонду
Прокурор Ігор Москаль. Суспільне Луцьк

Хід справи обвинувачений та його захисник не коментують. Засідання перенесли на 4 вересня.

Суд у Луцьку розглянув справу щодо засновника благодійного фонду
Розгляд справи щодо засновника благодійного фонду "Добра справа" проводив суддя Анатолій Марчук. Суспільне Луцьк

Зі слів прокурора Ігоря Москаля, за аналогічним обвинуваченням директор благодійного фонду "Добра справа" Юрій Слива визнав свою вину в незаконному переправленні 238-ми чоловіків через державний кордон. Суд оштрафував його на 300 000 гривень і заборонив на рік очолювати організації, пов’язані з надання соціальної допомоги.

За інкримінованими статтями Кримінального кодексу України волинянину Андрію Ліннику загрожує до семи років позбавлення волі.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок