На Волині посадовця і підприємця підозрюють у завищенні вартості ремонту військових приміщень на 2,2 млн грн

На Волині посадовця і підприємця підозрюють у завищенні вартості ремонту військових приміщень на 2,2 млн грн

На Волині повідомили про підозру директору фірми та керівнику КЕВКвартирно-експлуатаційний відділ, за версією слідства. За даними слідства, вони завищили вартість ремонту приміщень військового призначення на понад 2,2 мільйона гривень.

Про це повідомили в Департаменті стратегічних розслідувань Нацполіції.

Правоохоронці зазначили, що директор волинської будівельної фірми у жовтні-листопаді 2023 року уклав із квартирно-експлуатаційним відділом п'ять договорів щодо поточного ремонту приміщень військового призначення. На ці роботи було виділено субвенцію на понад 11,8 мільйона гривень.

За даними слідства, директор підприємства впродовж 2023 року вносив неправдиві дані: завищував вартість матеріалів, вписував роботи, яких насправді підприємство не виконувало. Сфабриковані папери він передав керівнику КЕВ, який завірив їх своїм підписом і печаткою.

Керівнику КЕВ інкримінують недбале ставлення військової службової особи до служби, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 4 ст. 425 КК України), а підприємцю – заволодіння чужим майном в особливо великих розмірах, шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, а також внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 5 ст. 191 та ч. 2 ст. 366 КК України).

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок