На Львівській у Луцьку, де торік збили дитину, встановили світлофор

На Львівській у Луцьку, де торік збили дитину, встановили світлофор

Новий світлофор на вулиці Львівській у Луцьку
Новий світлофор на вулиці Львівській у Луцьку, 18 червня 2024 року. Луцька міська рада

У Луцьку на вулиці Львівській поблизу обласного фтизіопульмонологічного медичного центру встановили новий світлофор з острівком безпеки на проїжджій частині.

Про це 18 червня повідомила Луцька міська рада. Світлофор встановили на прохання місцевих жителів через аварійні ситуації на цій ділянці дороги.

Зокрема, на вулиці Львівській облаштували кнопковий світлодіодний світлофор, який дозволятиме пішоходам переходити дорогу за необхідності. Циклограма налаштована таким чином, що для проїзду автомобілів відведено 65 секунд, а для пішоходів — 20 секунд.

Зараз об'єкт працює в тестовому режимі.

У Луцьку встановили світлофор на вулиці Львівській, де торік збили 10-річну школярку
Новий кнопковий світлофор на вулиці Львівській у Луцьку. Луцька міська рада

До кінця тижня комунальники мають ще встановити на дорозі нові дорожні знаки й запустити світлофор в роботу в повноцінному форматі, додають у міськраді.

Що відомо про світлофор на вулиці Львівській у Луцьку

16 грудня 2023 року на вулиці Львівській водій автомобіля Daewoo наїхав на 10-річну дівчину, яка переходила дорогу на нерегульованому пішохідному переході.

19 грудня поблизу обласного тубдиспансеру у Луцьку збиралися місцеві жителі з вимогою до міської влади облаштувати на вулиці Львівській регульований пішохідний перехід зі світлофором.

22 грудня у коментарі Суспільному Луцький міський голова Ігор Поліщук розповів, що пішохідний перехід на вулиці Львівській зроблять регульованим та біля обласного тубдиспансеру встановлять кнопковий, на вимогу, світлофор. Роботи, з його слів, мають виконати у першій половині 2024 року.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок