Втрати Волині: на фронті загинули ще четверо військовослужбовців

Втрати Волині: на фронті загинули ще четверо військовослужбовців

17 червня в громадах області повідомили, що у боях з російськими військами загинули ще четверо бійців з Волині: Ігор Приступа, Володимир Столярчук, Владислав Саковський і Микола Генелюк.

Ігор Приступа

Лучанину Ігорю Приступі було 45 років, раніше він захищав Україну в АТО/ООС. Під час повномасштабного вторгнення служив на посаді головного сержанта роти ударних безпілотних авіаційних комплексів окремої повітрянодесантної бригади, був нагороджений орденом "За мужність".

На війні загинув боєць, волонтер і пластун з Луцька Ігор Приступа "Корнет"
Ігор Приступа. Facebook/Natali Prilutskaya

Військовий та волонтер загинув 15 червня 2024 року під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Скучне Донецької області. Дату прощання з Ігорем Приступою сповістять пізніше, повідомили у міськраді.

Володимир Столярчук

Майже рік 31-річного бійця Володимира Столярчука вважали зниклим безвісти. За даними Підгайцівської громади, волинянин захищав Україну з перших днів повномасштабної війни.

Підтвердили загибель бійця з Волині Володимира Столярчука
Володимир Столярчук. Підгайцівська громада

Загинув старший водій-гранатометник з села Романів 3 липня 2023 року під час танкового обстрілу на Луганському напрямку.

Владислав Саковський

Про втрату також сповістили у Ковельській міській раді — 11 червня під час виконання бойового завдання біля села Терни Краматорського району Донецької області загинув Владислав Саковський.

Загинув військовий з Ковеля Владислав Саковський
Владислав Саковський. Ковельська міська рада

Полеглому захиснику було 25 років, у нього залишилися батьки, брат, дружина і донька. Прощання з Владиславом Саковським відбудеться 18 червня.

Микола Генелюк

16 червня під час виконання бойового завдання на Донецькому напрямку загинув військовослужбовець Микола Генелюк з села Воротнів, повідомили у Підгайцівській громаді.

Загинув військовий з Волині Микола Генелюк
Микола Генелюк. Підгайцівська громада

Боєць був заступником командира бойової машини навідником-оператором. Дату і місце прощання з Миколою Генелюком повідомлять додатково.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок