У боях з армією РФ загинули ще двоє бійців із Волині

У боях з армією РФ загинули ще двоє бійців із Волині

У територіальних громадах Волині повідомили, що в російсько-українській війні загинули ще двоє військовослужбовців із Волині: 31-річний Володимир Зберун і 58-річний Ігор Тарасюк.

Володимир Зберун

У Шацькій селищній раді сповістили про загибель волинянина, нацгвардійця Володимира Зберуна. Чоловіку був 31 рік. Володимир родом із міста Луцька, але разом із дружиною та дітьми проживав у селі Пульмо Ковельського району. Луцький районний ТЦК та СП призвав чоловіка до війська 9 березня 2023 року.

У боях з армією РФ загинули ще двоє бійців із Волині
Володимир Зберун. Колаж: Суспільне Луцьк/Шацька селищна рада

Під час евакуації пораненого побратима на Запорізькому напрямку у чоловіка поцілив російський FPV-дрон. З 21 травня 2024 року Володимир вважався зниклим безвісти, цього ж дня чоловік загинув.

У волинянина залишилися дружина, дві доньки та мама.

15-16 червня у громаді оголосили дні жалоби. Тіло бійця привезли "На щиті" у суботу, 15 червня. Чин похорону відбудеться в неділю, 16 червня, у Свято-Миколаївському храмі села Пульмо.

Ігор Тарасюк

У Колодяжненській громаді сповістили про загибель на передовій 58-річного військовослужбовця, жителя села Любитів Ковельського району Ігоря Тарасюка.

Чоловік був депутатом Колодяжненської сільської ради. На захист України волинянин став із початком повномасштабного вторгнення РФ в Україну.

У боях з армією РФ загинули ще двоє бійців із Волині
Ігор Тарасюк. Колаж: Суспільне Луцьк/Колодяжненська громада

Волинянин був старшим стрільцем-оператором механізованого відділення. Ігор Тарасюк поліг при виконанні бойового завдання 14 червня 2024 року у Покровському районі на Донеччині.

15, 16 та 17 червня у громаді оголосили дні жалоби. Про час і дату поховання військового повідомлять додатково.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок