Три ГО з Волині отримають від Міністерства молоді та спорту 795 тис. грн

Три ГО з Волині отримають від Міністерства молоді та спорту 795 тис. грн

Наметовий національно-патріотичний табір "Волинська Січ 2023"
Наметовий національно-патріотичний табір "Волинська Січ 2023". Волинська обласна військова адміністрація

Три громадські організації з Волині перемогли у конкурсі проєктів національно-патріотичного виховання від Міністерства молоді та спорту України.

Як повідомили в обласній військовій адміністрації, переможці 795 тисяч гривень грантових коштів на реалізацію своїх проєктів.

Які проєкти з Волині перемогли

Проєкт "Військове таборування" від "ПРО100 МОЛОДЬ". Автори планують інтегрувати курс "Військовий вишкіл" в освітній процес. Проєкт передбачає організацію комплексних програм, які включатимуть вивчення історії, фізичну підготовку та навички виживання.

Проєкт "Наметове таборування "Герць-2024"" від ГО "Луцька міська федерація українського рукопашу гопак". Наметовий національно-патріотичний табір спрямований на оздоровлення тіла, духу та всебічний розвиток дітей і молоді в умовах, максимально наближених до природи, надання навичок виживання у навколишньому середовищі.

Проєкт "УПА talks" від ГО "Волинська Фундація". Автори проєкту кажуть: головна мета — поширення і висвітлення ідей та принципів УПА на майданчиках, де зосереджена українська молодь. Планують виготовити 30 відеопродуктів. Зокрема, цитати пам'яток, агіток, звернень, листівок Української Повстанської Армії, борців за незалежність України у контексті нашого часу.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок