Втрати Волині: у боях на Запоріжжі та Донеччині загинули ще троє бійців

Втрати Волині: у боях на Запоріжжі та Донеччині загинули ще троє бійців

10 червня в громадах області повідомили, що у боях з російськими військами загинули ще троє бійців з Волині: Дмитро Прощерук, Юрій Житченко і Віктор Ляшук.

Дмитро Прощерук

21 травня 2024 року під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Роботине Запорізької області, в результаті удару дрона загинув солдат Нацгвардії Дмитро Прощерук.

Дмитро Прощерук
Дмитро Прощерук. Рожищенська міська рада

За даними Рожищенської міської ради, полеглому військовослужбовцю було 22 роки. В громаді оголосили триденну жалобу, дату і місце прощання з Дмитром Прощеруком сповістять додатково.

Юрій Житченко

Під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Уманське Покровського району Донецької області загинув капітан Юрій Житченко.

Загинув військовий Юрій Житченко
Юрій Житченко. Локачинська селищна рада

"Останньою волею, призваного на початку повномасштабної війни Харківським РТЦК та СП воїна, було його поховання у разі загибелі в селі Линів Локачинської громади", — написали на сторінці селищної ради.

Віктор Ляшук

Про втрату також повідомили у Підгайцівській громаді — на війні загинув старший сержант стрілецького взводу Нацгвардії Віктор Ляшук. Бійцю було 43 роки.

Загинув військовий з Волині Віктор Ляшук
Віктор Ляшук. Підгайцівська громада

Останній бій нацгвардієць прийняв 6 червня в районі населеного пункту Роботине Запорізької області.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок