"Не буде в тебе дому. Я тебе з'їм": на Волині чоловіка судили за погрози судді

"Не буде в тебе дому. Я тебе з'їм": на Волині чоловіка судили за погрози судді

У Луцькому міськрайонному суді оголосили вирок 40-річному жителю села Зарудчі, який погрожував судді і її родині насильством.

Як повідомили в обласній прокуратурі, це четверта судимість волинянина за останні 2 роки. До цього його притягали до кримінальної відповідальності за крадіжки, зґвалтування, розбій із проникненням у житло та незаконні дії зі зброєю.

Під час одного із судових засідань, яке відбулося торік у квітні, чоловік погрожував судді Любешівського районного суду, наголошуючи, що знає, де вона живе і що у неї є дитина.

У вироку суду зазначили, що тоді до засідання обвинувачений долучався з допомогою відеозв'язку із Луцького слідчого ізолятора і сказав судді: "Я скоро вийду, я про тебе знаю більше, ніж ти думаєш. Не буде у тебе дому, розумієш... Я тебе з'їм".

Свою вину в погрозах щодо судді обвинувачений не визнав. З його слів, він наполягав на відводі судді і був роздратованим через відмову. Суддю Луцького міськрайонного суду чоловік просив його виправдати.

Склавши покарання за злочин щодо судді із покараннями за іншими вироками, суд остаточно призначив чоловікові покарання у виді 15 років позбавлення волі із конфіскацією майна.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок