У музеї Волинської ікони відкрилася виставка ікон художника-вітражиста

У музеї Волинської ікони відкрилася виставка ікон художника-вітражиста

Виставка робіт Віктора Бурчака
Волинська ікона Богородиці, виконана у техніці вітража художником Віктором Бурчаком, 30 травня 2024 року. Департамент культури, молоді та спорту ОДА

30 травня у музеї Волинської ікони відкрилася персональна виставка художника-вітражиста з Ковеля Віктора Бурчака.

Про це Суспільному розповіла директорка музею Тетяна Єлісєєва. З її слів, на виставці представлені сім ікон, які виконані у техніці вітража. Зокрема, Богородичні ікони: Холмська, Волинська, Ченстоховська та інші образи святих.

"Серед робіт, презентованих на виставці, також світлини вітражів художника, які він створив свого часу у костелах Республіки Польща. У кожній з них можна розгледіти майстерність та індивідуальність митця", — говорить директорка музею.

Персональна виставка Віктора Бурчака у музеї Волинської ікони діятиме впродовж місяця. Музей працює щодня з 10 до 18, крім середи та суботи, додала Тетяна Єлісеєва.

Довідково: Віктор Бурчак — уродженець Ковеля, з 1983 року працює в техніці класичного вітража на сакральну тематику. Художник створив 280 вітражів у 25 храмах Польщі. 35 його вітражів є й у храмах України. Волинянин також оформляв вітражами громадські та приватні об’єкти Волині.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок