Втрати Волині: у боях на передовій загинули ще троє бійців

Втрати Волині: у боях на передовій загинули ще троє бійців

17 травня в громадах області повідомили, що у боях з російськими військами на передовій загинули ще троє бійців з Волині: Віктор Шворак, Іван Алексюк і Сергій Лукашук.

Віктор Шворак

15 травня 2024 року під час виконання бойового завдання на передовій загинув військовослужбовець із села Радошинка Віктор Шворак, повідомили у Сошичненській громаді.

Загинув військовий з Волині Віктор Шворак
Віктор Шворак. Сошичненська громада

Останній бій волинянин прийняв у боях на Харківщині. Полеглому захиснику було 23 роки. "Віктор був щирим, добрим хлопцем, закінчив у 2015 році місцеву школу, навчався у Камінь-Каширському ВПТУ з 2015 по 2019 рік", — написали на сторінці громади. Дату і місце прощання з бійцем сповістять додатково.

Іван Алексюк

18 травня у Ківерцівській громаді прощатимуться із полеглим у боях за Україну 31-річним військовослужбовцем Іван Алексюк.

Загинув боєць ЗСУ з Волині Іван Алексюк
Іван Алексюк. Ківерцівська громада

Волинянин служив у війську з перших днів повномасштабної війни. Загинув Іван Алексюк внаслідок несумісних із життям поранень, які отримав 15 травня 2024 року поблизу населеного пункту Воздвиженка Покровського району Донецької області.

Сергій Лукашук

2 березня 2024 року під час боїв на передовій важкі поранення отримав 47-річний волинянин Сергій Лукашук. Лікарі намагалися врятувати бійця, але 17 травня він помер, повідомили у Шацькій громаді.

Від поранень помер боєць з Волині Сергій Лукашук
Сергій Лукашук. Шацька громада

Військовослужбовець був родом з села Хрипськ, захищав Україну з вересня 2023 року. В сергія Лукашука залишилися дружина і троє дітей. Дату прощання з полеглим захисником повідомлять пізніше.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок