Соцпрацівники в громаді на Волині отримали електровелосипеди

Соцпрацівники в громаді на Волині отримали електровелосипеди

Електровелосипеди для Шацької громади
Один з двох електровелосипедів, які отримали соцпрацівниці Шацької громади від благодійників. Терцентр з надання соціальних послуг Шацької селищної ради

16 травня Територіальний центр надання соціальних послуг Шацької селищної ради отримав два трьохколісних електровелосипеди від благодійної організації за фінансування ООН у справах біженців.

Про це у коментарі Суспільному розповіла директорка терцентру Наталія Борсук. З її слів, електровелосипедами будуть користуватися ті соціальні працівники, які обслуговують три та більше села у громаді.

"Новий транспорт на електричному акумуляторі вже отримала соціальна працівниця Прип'ятського старостинського округу, яка працює на цій посаді понад 20 років. Куди надійде другий електровелосипед — ще вирішуємо", — каже Наталія Борсук.

Соцпрацівниці однієї з громад на Волині отримали електровелосипеди від благодійників
Директорка терцентру Наталія Борсук з електровелосипедами від благодійників. Терцентр з надання соціальних послуг Шацької селищної ради

У територіальному центрі надання соціальних Шацької селищної ради працює 20 соціальних працівників, які доглядають вдома 183 місцевих жителів в 31-му селі громади, додала посадовиця.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок