На Волині синоптики прогнозують заморозки на поверхні ґрунту

На Волині синоптики прогнозують заморозки на поверхні ґрунту

На Волині синоптики попереджають про заморозки на поверхні ґрунту у ніч на 16 травня. Починаючи з 17 травня середньодобова температура повітря буде поступово підвищуватися.

Про це в коментарі Суспільному розповів синоптик обласного центру з гідрометеорології Василь Климюк.

"До нас останній тиждень надходить холодне повітря з Арктики, тому в нас ночі прохолодні і на ґрунті заморозки. Температура вночі минулий тиждень була до 3-5 градусів тепла, на ґрунті заморозки були до -2°. У травні заморозки характерні: кожен рік в нас фіксуються заморозки в кінці квітня — на початку травня", — сказав синоптик.

У четвер, 16 травня, в області та Луцьку буде мінлива хмарність, без опадів. Вночі температура повітря — від 1 до 6 градусів тепла, вдень — 14-19 градусів тепла. На поверхні ґрунту очікуються заморозки від 0° до -3°. В області цього дня оголосили "жовтий" Рівень небезпечності (жовтий) – такі погодні умови можуть призвести до порушень роботи служб електропостачання, зв'язку, будівництва, комунального господарства та до порушення, а на окремих ділянках доріг до припинення, руху автотранспорту.рівень небезпечності.

У п'ятницю, 17 травня, синоптики прогнозують мінливу, хмарну погоду без опадів. Температура повітря вночі — від 2 до 7 градусів тепла, вдень — 16-27 градусів тепла.

Волинський синоптик Василь Климюк додав, що "весняні" заморозки вважаються небезпечним явищем, оскільки це шкодить для сільськогосподарських культур.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільне Луцьк.

На початок