Два ліцеї на Волині отримали шкільні автобуси від благодійників зі Швеції

Два ліцеї на Волині отримали шкільні автобуси від благодійників зі Швеції

14 травня два ліцеї на Волині отримали шкільні автобуси як гуманітарну допомогу зі Швеції.

Ключі від транспорту для підвезення учнів на навчання одержали обласний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні та Мельниківський ліцей Шацької громади, повідомив начальник Волинської обласної військової адміністрації Юрій Погуляйко.

З його слів, автобусами від швецьких благодійників будуть також возити учнів цих двох навчальних закладів на спортивні та освітні змагання.

За словами начальника обласної військової адміністрації, станом на травень 2024 року понад 16 тисяч волинських школярів потребують підвезення на навчання. Це — 52 шкільних автобуси, в тому числі 5 спеціальних для підвезення маломобільних груп.

Загалом на Волині зараз налічується 242 шкільні автобуси, це 98% від потреби, додав Юрій Погуляйко.

Що відомо про забезпечення шкільними автобусами на Волині

Від початку повномасштабної війни для потреб ЗСУ вилучили 63 шкільних автобуси, які перебували в комунальній власності тергромад Волині.

Як розповідала раніше в інтерв'ю Суспільному начальниця обласного управління освіти й науки Наталія Матвіюк, станом на серпень на Волині бракувало орієнтовно 40 шкільних автобусів, шість з яких мають бути для спеціального перевезення дітей, які можуть мати крісла колісні.

В березні 2023-го в рамках допомоги від уряду Фінляндії на Волинь передали три шкільні автобуси марки Volvo, їх отримали Турійська, Камінь-Каширська та Локачинська громади.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок