Повідомили про загибель чотирьох військовослужбовців з Волині

Повідомили про загибель чотирьох військовослужбовців з Волині

14 травня у громадах Волині повідомили про загибель 21-річного бійця Богдана Будчика, 39-річного Віталія Колесника, 56-річний Сергій Дмитрук та 24-річного бойового медика Артема Рудого.

Богдан Будчик

8 травня внаслідок артилерійського обстрілу на Луганщині загинув 21-річний житель села Мокрець Богдан Будчик, повідомили у Турійській селищній раді. З 14 по 16 у громаді оголошена триденна жалоба.

Внаслідок артилерійського обстрілу загинув 21-річний волинянин
21-річний загиблий боєць Богдан Будчик. Суспільне Луцьк

Після закінчення мокрецької школи, Богдан Будчик навчався у Володимир-Волинському профтехучилищі. Потім служив в лавах Збройних сил України. Після закінчення – юнак підписав контракт. Воював у складі Національної гвардії України. Мав поранення, після реабілітації повернувся на службу.

12 квітня загиблому військовослужбовцю виповнився 21 рік. За попередньою інформацією поховання Богдана Будчика відбудеться у Києві.

Віталій Колесник

У Луцькій міській громаді повідомили про загибель 39-річного бійця Віталія Колесника.

Військовослужбовець загинув 13 травня під час виконання бойового завдання щодо захисту територіальної цілісності та незалежності України в районі населеного пункту Прогрес Донецької області.

Чоловік був мешканцем села Зміїнець. Військовослужбовця призвали на військову службу до складу військової частини до роти вогневої підтримки мотопіхотного батальйону.

Сергій Дмитрук

В лікарні від важких поранень, отриманих на фронті, помер військовослужбовець із Шацька Сергій Дмитрук, повідомили у громаді.

Повідомили про загибель трьох військовослужбовців з Волині
Загиблий боєць Сергій Дмитрук. Суспільне Луцьк

Військовослужбовцю було 56 років. Він був мобілізований у вересні 2023 року. Під час виконання бойового завдання отримав поранення не сумісні з життям. Помер 13 травня у лікарні в місті Дніпро.

В захисника залишилася донька.

Артем Рудий

12 травня на Харківщині під час виконання бойового завдання унаслідок вибухової травми загинув молодший сержант Артем Андрійович Рудий, повідомив Володимирський міський голова Ігор Пальонка.

Артем Рудий був мобілізований на фронт 31 березня 2023 року, служив на посаді старшого бойового медика. Йому було 24 роки.

Про час і місце похорону воїна у громаді повідомлять згодом.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок