Волинянин виправдовував російську збройну агресію у соцмережах: чоловіку оголосили підозру

Волинянин виправдовував російську збройну агресію у соцмережах: чоловіку оголосили підозру

Житель Нововолинська розміщував у соціальній мережі Facebook дописи, які виправдовували збройну агресію РФ проти України.

Також волинянин стверджував, що Закарпаття — не є частиною України та його треба відділити від України, а закарпатських чоловіків повернути з фронту додому, повідомила речниця обласного управління Служби безпеки України Іванна Поліщук.

"У своїх дописах підозрюваний систематично виправдовував та визнавав правомірною російську агресію. Звинувачував у війні не реального ворога — Росію, яка вторгнулася в Україну, а європейські країни та північноатлантичний альянс", — каже Іванна Поліщук.

З її слів, волинянин у своїх дописах також стверджував, що український народ є антисемітським.

Чоловіку повідомили про підозру за ч.1 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність та недоторканість України), ч.2 ст. 436-2 (виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії російської федерації проти України) Кримінального кодексу України.

У разі доведення вини чоловіка у суді, йому загрожує позбавлення воліКримінальне покарання в Україні, яке полягає в ізоляції засудженого від суспільства та поміщенні його до кримінально-виконавчої установи. Є одним із найсуворіших кримінальних покарань, знаходиться між обмеженням волі та довічним позбавленням волі. на строк від трьох до п’яти років з конфіскацією майна.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок