У 14 ОМБр з Волині разом служать матір і син

У 14 ОМБр з Волині разом служать матір і син

Військовослужбовець 14 бригади Максим з мамою Вікторією
Військовослужбовець 14 бригади Максим з мамою Вікторією. 14 окрема механіхована бригада ЗСУ

Молодші сержанти Вікторія та Максим — мама і син, які служать у волинській 14 окремій механізованій бригаді. Спершу до лав ЗСУ стала жінка, вслід за нею у військо пішов син.

Історію родини розповіли на сторінці бригади у Facebook.

Зі слів Вікторії, служити у війську вона мріяла впродовж 15 років, наважилася 4 роки тому. "Для мене важливо відчувати себе частиною чогось великого та важливого в Україні та в усьому світі. Звісно, нелегко, але рух вперед завжди додає сил", — говорить військовослужбовиця.

Матір і син служать в 14 бригаді
Військовослужбовиця 14 ОМБр Вікторія. 14 окрема механіхована бригада ЗСУ

Через пів року після мами до служби у 14-й бригаді також приєднався Максим. Зі слів чоловіка, хотів, аби служба була такою, де все чітко й зрозуміло.

Матір і син служать в 14 бригаді
Військовослужбовець 14 ОМБр Максим. 14 окрема механіхована бригада ЗСУ

"Був випадок, коли однокласники сина завели мову про те, як кого вдома називають під час сварки. Хлопці розказують, а мій Максим мовчить. Питають у нього, а він каже: мене не сварять, мене люблять! Це дуже важливо, особливо в наш час: відчувати дитину, її настрій, бажання та прагнення. І просто підтримувати", — ділиться Вікторія.

В районні ведення бойових дій мама і син зустрічаються не часто, хоча і служать в одній бригаді. Обоє кажуть: кожна зустріч і коротка розмова заряджає на боротьбу.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок