На Волині лагодять 30-кілометрову ділянку дороги, де немає твердого покриття

На Волині лагодять 30-кілометрову ділянку дороги, де немає твердого покриття

У Ковельському районі на Волині стартував ремонт автошляху Доманове – Самари – Залухів – Мала Глуша. Лагодитимуть 30 кілометрів дороги.

Як повідомили в обласній Службі відновлення та розвитку інфраструктури, це єдина з-поміж доріг державного значення на Волині, де немає твердого покриття.

За даними дорожників, зі 113,4 км довжини шляху, 32-кілометрова ділянка має щебеневе покриття, яке вже зруйнувалося.

Наразі підрядники вкладають вирівнюючий шар з асфальтогранулятуАсфальтогранулят — це вторинний матеріал, що отримується шляхом механічного подрібнення дорожніх асфальтобетонних покриттів, що відслужили.. Автогрейдер та інша техніка працює на відрізку автошляху Т-03-04, що пролягає населеними пунктами Самари, Самари Оріхові, Межисить, Заприп'ять, Залухів.

Ремонтні роботи на цьому відрізку дороги планують завершити до 20 травня.

Довідково: на Волині у 2024 році дорожники планують поточний "ямковий" ремонт двох пошкоджених доріг: Т 0311 Ковель — Камінь-Каширський і Т-03-02 Шацьк — Любомль. Капітальних ремонтів, як і в попередні 2 роки, не передбачено через обмежене фінансування під час воєнного стану, розповів у коментарі Суспільному начальник Служби відновлення та інфраструктури у Волинської області Анатолій Посполітак. Фінансування на "ямковий" ремонт на 2024 рік — орієнтовно 120 млн грн.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок