На Волині за кошти держсубвенції відкрили центр допомоги для постраждалих від домашнього насильства

На Волині за кошти держсубвенції відкрили центр допомоги для постраждалих від домашнього насильства

У місті Нововолинську запрацював денний центр із цілодобовою кризовою кімнатою для людей, які постраждали від домашнього насильства.

Як повідомили в обласній військовій адміністрації, заклад створили за кошти державної субвенції. Вартість робіт — понад 1,5 мільйона гривень. Інформація про розташування Центру не розголошується у цілях безпеки.

Денний центр соціально-психологічної допомоги безплатно надаватиме такі послуги:

  • консультування психолога та соціального працівника;
  • первинну правову допомогу;
  • інформування про послуги інших організацій та установ, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії насильству;
  • послугу соціального супроводу, яка направлена на подолання або мінімізацію наслідків домашнього та/або насильства за ознакою статі;
  • участь у групових та індивідуальних заняттях для дорослих та дітей, групах самодопомоги.

Постраждалі можуть перебувати у таких закладах до 10 днів, для додаткової безпеки у кризовій кімнаті встановили тривожну кнопку. Як додали в обласній адміністрації, волинянин, які потребують допомоги центру можуть звертатися за номером: 096 585 77 23.

Довідково: в березні 2024 року у п'яти громадах на Волині відкрили спеціалізовані заклади для людей, які постраждали від домашнього насильства.Торік на створення цих закладів область отримала 7,7 мільйонів гривень державної субвенції. Загалом на Волині діє майже пів сотні спеціалізованих служб підтримки для людей, постраждалих від домашнього насильства.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок