3 травня на деяких вулицях у Луцьку тимчасово перекриють рух транспорту

3 травня на деяких вулицях у Луцьку тимчасово перекриють рух транспорту

3 травня на деяких вулицях у Луцьку тимчасово перекриють рух транспорту. Це пов'язано із проведенням в місті хресного ходу, який організовує Волинська єпархія ПЦУ.

Відповідне розпорядження оприлюднили на сайті міської ради.

В документі зазначили, що з 11:00 хресний хід рухатиметься за маршрутом: вулиця Данила Галицького, майдан Братський міст, вулиця Лесі Українки і вулиця Градний Узвіз.

Рух авто перекриватимуть патрульні поліцейські. Також міська рада доручила міському департаменту житлово-комунального господарства провести прибирання вулиці Лесі Українки.

Як зазначили на сайті Волинської Єпархії ПЦУ, під час хресної ходи заплановано 12 зупинок. Віряни зупинятимуться, зокрема, біля пам’ятника християнському милосердю волинян, які рятували від голоду біженців у 1947 році (територія храму Воздвиження хреста Господнього), на місці майбутньої каплиці Волинської ікони Божої Матері (біля Луцького міськрайонного суду), на місці, де постане церковця "Небесної сотні" (вул. П’ятницька гірка), на перехресті вулиць Кривий Вал та Лесі Українки, на Театральному майдані перед фотостендом загиблих бійців.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок