У Луцькому районі почав діяти новий дитячий будинок сімейного типу

У Луцькому районі почав діяти новий дитячий будинок сімейного типу

Дитячий будинок сімейного типу подружжя Вишневських у селі Рованці Луцького району
Дитячий будинок сімейного типу подружжя Вишневських у селі Рованці Луцького району. Луцька райдержадміністрація

У селі Рованці Боратинської громади подружжя Наталії та Андрія Вишневських створило дитячий будинок сімейного типу.

Про це повідомили в Луцькій районній державній адміністрації.

Згідно з розпорядженням керівника Луцької районної військової адміністрації Анатолія Костика, до такої сімейної форми на виховання та спільне проживання влаштували семеро дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

У родині Вишневських, зазначили в РДА, будуть виховуватися п’ятеро хлопців віком від 7 до 17 років і двоє дівчат 12 й 16-річного віку.

Торік на Волині орієнтовно 400 дітей отримували догляд у прийомних сім'ях і будинках сімейного типу. Усього таких сімейних форм виховання в області було понад 120. Щороку в області понад 250 дітей набувають статус дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.

Довідково: Згідно з Положенням про дитячий будинок сімейного типу, загальна кількість дітей у дитячому будинку сімейного типу не повинна перевищувати 10 осіб, проте в окремих випадках може виховуватися більше дітей.

Після створення дитячого будинку сімейного типу його вихованці отримують соціальну допомогу, а батьки-вихователі — грошове забезпечення. Розмір державної соціальної допомоги становить від 7 570 до 10 598 гривень щомісячно на кожну дитину. Грошове забезпечення для вихователів становить один прожитковий мінімум, а саме 3 028 гривень на кожну дитину-вихованця.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок