14-річний лучанин, якого напередодні уразило струмом на даху вагона, помер

14-річний лучанин, якого напередодні уразило струмом на даху вагона, помер

Доповнено

14-річний лучанин, якого напередодні увечері, 25 квітня, вразило струмом на залізничному вагоні, помер у лікарні.

Про це стало відомо о 17:00 годині 26 квітня, інформацію Суспільному підтвердив медичний директор обласної дитячої лікарні Ігор Дородних.

"У хлопця медики діагностували 73 % глибоких опіків тіла. У дитини були важкі опіки голови, шиї, тулуба і кінцівок. Стан підлітка був вкрай важкий, критичний", — сказав медик.

За словами Ігоря Дородних, лікарі до останнього боролися за життя підлітка. Він додав, упродовж року – це уже п'ятий випадок із травмами, отриманими внаслідок уражень високовольтними електричними лініями, в області.

Рятувальники знімали хлопця з даху вагона

Рятувальники дістали лучанина з вагона, на який він впав, коли зачепився за високовольтну контактну лінію – йдеться про напругу понад 10 000 вольтів, говорить речник управління ДСНС в області Володимир Нестеров.

"Ми зачекали поки буде відключення електропостачання лінії високої напруги. Наші співробітники піднялися конструкціями вагона на дах. Підліток був при свідомості. Його закріпили на жорстких ношах і за допомогою мотузки обережно транспортували", — говорить Володимир Нестеров.

Правоохоронці з'ясовують обставини події

Зі слів провідної інспекторки сектору комунікацій Нацполіції Волині Марини Балдич, подію кваліфікують, як нещасний випадок.

"Попередньо відомо, що 14-річний хлопець виліз на товарний вагон, аби не впасти, схопився за лінію електропередач. Цей факт поліція зареєструвала у журналі єдиного обліку заяв та повідомлення про вчинені кримінальні правопорушення та інші події.", — додала Марина Балдич.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок