Надувним човном через річку Західний Буг: трьох волинян підозрюють у незаконному переправленні чоловіків за кордон

Надувним човном через річку Західний Буг: трьох волинян підозрюють у незаконному переправленні чоловіків за кордон

Вилучені речі у підозрюваних під час обшуків
Вилучені речі у підозрюваних під час обшуків, квітень 2024 рік. Прокуратура Волині

Трьом волинянам повідомили про підозру у незаконному переправленні чоловіків призовного віку з України до країн ЄС. Чоловіки за гроші обіцяли перемістити ухилянтів на надувних гумових човнах через річку Західний Буг до Європи.

Свої послуги підозрювані оцінювали по-різному: з місцевих жителів брали до 3,5 тисяч доларів США, а з немісцевих — до 10 тисяч доларів США, повідомили в обласному управлінні Служби безпеки України.

Один із підозрюваних займався міжнародними перевезеннями, двоє інших — безробітні. Чоловіків затримали увечері 13 квітня, коли вони привезли шістьох чоловіків призовного віку до державного кордону з Польщею.

Під час обшуків в оселях підозрюваних у них виявили: мобільні телефони та сім-картки, які використовувалися для координації, готівку, надувний човен та гідрокостюми.

Усім трьом фігурантам повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 332 "Незаконне переправлення осіб через державний кордон України" Кримінального кодексу України. У разі доведення вини чоловіків у суді, їм загрожує позбавлення волі на строк від семи до дев'яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією майна.

Наразі суд обрав їм запобіжний захід — домашній арешт.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок