Втрати Волині: на фронті загинули ще троє захисників

Втрати Волині: на фронті загинули ще троє захисників

24 квітня в громадах області повідомили, що у боях з російськими військами загинули ще троє бійців з Волині: Андрій Ющенко, Іван Войчук і Андрій Сливка.

Андрій Сливка

В Турійській громаді оголосили триденну жалобу у зв'язку із загибеллю на передовій військовослужбовця Андрія Сливки. Бійцю із села Растів, який служив у війську з перших днів повномасштабної війни, було 39 років.

Загинув боєць ЗСУ з Волині Андрій Сливка
Андрій Сливка. Турійська селищна рада

Останній бій захисник прийняв на Донеччині 22 квітня. У Андрія Сливки залишилися батьки, брат, дружина і син. Дату прощання з військовим в громаді сповістять пізніше.

Іван Войчук

23 квітня 2024 року під час виконання бойового в Донецькій області загинув 41-річний уродженець села Гута-Боровенська Іван Войчук, повідомили у Камінь-Каширській громаді.

Загинув боєць ЗСУ з Волині Іван Войчук
Іван Войчук. Камінь-Каширська громада

24, 25, 26 квітня оголошені у громаді днями жалоби. Коли та де відбудеться прощання з Іваном Войчуком обіцяють повідомити пізніше.

Олександр Ющенко

Про втрату також сповістили у Луцькій громаді — на передовій загинув нацгвардієць Олександр Ющенко. Полеглому захиснику було 37 років.

Загинув боєць з Луцька Олександр Ющенко
Олександр Ющенко. Facebook/Іванна Приходько

Відомо, що боєць захищав Україну з 2014 року. Штаб-сержант загинув 23 квітня 2024 року під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Долинське Дніпропетровської області.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок