У Луцьку — новий порядок надання житла переселенцям

У Луцьку — новий порядок надання житла переселенцям

У Луцьку депутати під час сесії 24 квітня затвердили новий "Порядок формування фонду житла, призначеного для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб на території громади".

Про це повідомили на сайті Луцької міської ради. Йдеться про гуртожиток Луцького національного технічного університету на вулиці Олени Пчілки, 29.

Згідно із документом, тепер житло не надаватимуть у випадку, якщо переселенець, чи хтось із членів родини має у власності придатне житло розміром не менше ніж 13,65 кв. метра на одну людину. Одна з умов для відмови — якщо це приміщення розташоване на неокупованій території, чи там, де нині не ведуться активні бойові дії.

У додатку до рішення також визначили черговість надання житла переселенцям у гуртожитку ЛНТУ:

  • першочергове право на забезпечення житлом мають здобувачі вищої освіти, наукові, науково-педагогічні та педагогічні працівники Донецького національного технічного університету і його відокремлених структурних підрозділів, зокрема, Бахмутського і Костянтинівського індустріальних фахових коледжів;
  • у другу чергу право на житло в гуртожитку мають здобувачі вищої освіти, наукові, науково-педагогічні та педагогічні працівники Луцького національного технічного університету та члени їх сімей, які мають статус ВПО;
  • в третій черзі — багатодітні сім’ї, сім’ї з дітьми, вагітні жінки, люди, які втратили працездатність, пенсіонери зі статусом ВПО, житло яких було зруйновано або стало непридатним для проживання внаслідок збройної агресії РФ.

Що відомо про житло для переселенців в гуртожитку ЛНТУ у Луцьку

З 6 листопада 2023 року у гуртожиток на вулиці Олени Пчілки, 29 (колишня Софії Ковалевської), який реконструювали з навчального корпусу Луцького національного технічного університету за програмою міжнародної фінансової організації НЕФКО, почали заселятися переселенці.

Загальний кошторис робіт за програмою НЕФКО – мільйон 600 тисяч євро.У будівлі є 54 кімнати для студентів, сім кімнат поліпшеного планування з санвузлами, а також вісім смарт-квартир.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок