Прокуратура просить довічно ув'язнити вбивцю двох військових на Волині

Прокуратура просить довічно ув'язнити вбивцю двох військових на Волині

Вбивство двох військових батька і сина на Волині — обвинувачений у суді
Обвинуваченого у вбивстві двох військових на Волині ведуть у залу суду, квітень 2023. Суспільне Луцьк

Волинська спеціалізована прокуратура у сфері оборони ініціюватиме зміну покарання для молодшого сержанта, якого визнали винним в умисному вбивстві двох військовослужбовців на Волині — 48-річного батька та його 26-річного сина.

За рішенням суду молодшого сержанта ув'язнили на 15 років. Сторона обвинувачення вважає такий вирок "м'яким" і просить максимального покарання — довічного ув'язнення, повідомили на сторінці спеціалізованої прокуратури.

Що відомо про умисне вбивство двох військових на Волині

Як відомо з судових засідань, 16 січня 2023 року о третій годині ночі військовий розстріляв двох добровольців із 100 бригади ТрО, з якими разом служив на українсько-білоруському кордоні.

Молодший сержант у стані алкогольного сп’яніння увійшов до приміщення бліндажа, де ночували батько й син, 48-річний Михайло Куцик і 26-річний Олександр Куцик із Ковеля, та вистрілив у них із ручного кулемета. Обидва військових загинули на місці події.

За даними прокуратури, засуджений здійснив більше десятка пострілів у співслужбовців через "тривалі особисті неприязні взаємини із ними".

Вбивство батька та сина Куциків на Волині — прокуратура просить довічно ув'язнити вбивцю двох військових на Волині
Вбиті під час служби військові батько та син: Михайло Куцик (ліворуч) і Олександр Куцик (праворуч). Ковельська міська рада

Розгляд справи про умисне вбивство військових в квітні 2023 розпочав Ратнівський районний суд. Тоді один із суддів оголосив про самовідвід. Потому Волинський апеляційний суд переніс справу на розгляд в Старовижівський районний суд.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок